Optimization

System byłby niekompletny gdyby przy tak niebywałych możliwościach nie oferował optymalizacji, czyli możliwości zmniejszenia kosztów transportu. SafeWay FX2 przewiduje tutaj szerg możliwości. Sprawdź je.

Monitoring przestrzeni ładunkowej SafewayFX2

Moduł

Optimization

Moduł Asystent Kierowcy (z ang. Driver lub Driver Assist) to jeden z czterech elementów (idei) naszego produktu SafeWay FX2, który czyni go wyjątkowym.

Moduł Driver to wbrew pozorom nie ścisła kontrola kierowcy, to system mający na celu optymalizację relacji kierowca – pojazd – logista – właściciel firmy. 

Funkcjonalności

Dowiedz się z jakich elementów skada się Moduł Asystent Kierowcy i czym się charakteryzuje.

Zapobieganie

Optymalizacja załadunku i przebiegu trasy pozwala na zrealizowanie dostaw szybciej oraz taniej. Oszczędność paliwa to także niższy ślad węglowy.

Wykrywanie

Wszystkie wykryte zdarzenia przekazywane są zdalnie do Twojej aplikacji, tak byś miał bezpośredni wpływ na przebieg transportu i mógł korygować wszelkie braki.

Nadzór

Dzięki kamerom zainstalowanym także w przestrzeni ładunkowej, wszelkie uszkodzenia towaru lub naczepy oraz inne niepożądane znaczenia w końcu mają szanse być wykryte.

Reakcja

Twój spedytor może być na bieżąco informowany o wciąż dostępnej pojemności przestrzeni ładunkowej. Koniec z "pustych przebiegów".

COMPUTER VISION, ARTIFFICIAL INTELLIGENCE, SMART APP

W przypadku SafeWay FX2 nowoczesna technologia korzysta w końcu z obrazów rejestrowanych także w przestrzeni ładunkowej. Twój magazyn na kołach otrzyma wreszcie swój system dozoru i kontroli.

Chcesz wiedzieć więcej o SafeWay FX2?
- Zapisz się na nasz newsletter.